• 630 039 913
  • Dilluns - Dissabte: 8:00h - 13:00h

TRANSPORT ESCOLAR

Col·legi Mater Salvatoris

Rutes matí i tarda - Col·legi Mater Salvatoris (Lleida)

FORMULARI INSCRIPCIÓ TRANSPORT ESCOLAR CURS 2017-2018

RUTES MATÍ

BUS 1 RUTA BORDETA/RONDA/JOC DE LA BOLA
  • 8:10h B1-P1 CARRER ENGINYER ANTONI LOVET Nº60-64
  • 8:15h B1-P2 CARRER DEL CENTRE Nº1
  • 8:18h B1-P3 AVD. DE LES GARRIGUES Nº33 (PARADA BUS)
  • 8:20h B1-P4 AVD. DRA. CASTELLS Nº4 (PARADA BUS)
  • 8:20h B1-P5 AVD. DRA. CASTELLS Nº42 (PARADA BUS)
  • 8:25h B1-P6 PLAÇA ESPANYA Nº4 (PARADA BUS)
  • 8:30h B1-P7 PASSEIG RONDA Nº18 (PARADA BUS)
  • 8:35h B1-P8 PASSEIG RONDA Nº72 (PARADA BUS)
  • 8:35h B1-P9 PASSEIG RONDA Nº99 (PARADA BUS)
  • 8:40h B1-P10 CARRER JOC DE LA BOLA Nº18
  • 8:45h B1-P11 AVD. GERMANIES Nº51 (PARADA BUS)

BUS 2 RUTA CENTRE/BALÀFIA/PARDINYES/CIUTAT JARDI
  • 8:15h B2-P1 RAMBLA D’ARAGÓ Nº43 (PARADA BUS)
  • 8:15h B2-P2 RAMBLA D’ARAGÓ Nº17 (PARADA BUS)
  • 8:20h B2-P3 AVD. DE BLONDEL Nº15 (PARADA BUS)
  • 8:20h B2-P4 AVD. DEL SEGRE Nº1 (PARADA BUS)
  • 8:25h B2-P5 AVD. DE TORTOSA Nº62 (LLOTJA PARADA BUS)
  • 8:28h B2-P6 CARRER DE CORREGIDOR ESCOFET Nº30 (PARADA BUS)
  • 8:35h B2-P7 AVD. PRAT DE LA RIBA Nº53 (PARADA BUS)
  • 8:35h B2-P8 AVD. PRAT DE LA RIBA Nº25 (PARADA BUS)
  • 8:38h B2-P9 AVD. ALCALDE ROVIRA ROURE Nº2
  • 8:40h B2-P10 PASSEIG DE RONDA Nº122 (PARADA BUS)
  • 8:45h B2-P11 PASSEIG DE RONDA Nº170 (PL. EUROPA/PARADA BUS)
  • 8:50h B2-P12 AVD. ALCALDE ROVIRA ROURE Nº160

BUS 3 RUTA CASTELLNOU DE SEANA/ MOLLERUSSA/LLIVIA /BALAFIA/MONCADA
  • 8:00h B3-P1 CASTELLNOU DE SEANA – CARRER POU DE LA MINA,9
  • 8:10h B3-P2 MOLLERUSSA – CARRER DEL PRESIDENT MACIA, 4
  • 8:28h B3-P3 LLIVIA – CARRER GRAN, 14
  • 8:35h B3-P4 LLEIDA – AVINGUDA BALAFIA
  • 8:41h B3-P5 LLEIDA – ARQUITECTE MORERA I GATELL, 61
  • 8:50h PLA DE MONSO 30 - COLEGIO MATER SALVATORIS

BUS 4 RUTA VALLFOGONA DE B./VVA.DE LA BARCA/ ALCOLETGE/GUALDA/LLEIDA
  • 8:05h B4-P1 VALLFOGONA DE BALAGUER – CARRER ESTACION, 60
  • 8:15h B4-P2 VILANOVA DE LA BARCA – CARRETERA PUIGCERDA, 25
  • 8:22h B4-P3 ALCOLETGE – CARRER MAJOR, 1
  • 8:34h B4-P4 GUALDA - ESTACIO SERVEI CEPSA, CTRA.N230 KM.3.2
  • 8:46h B4-P5 ALPICAT – CARRER DE LLEIDA, 138
  • 8:52h PLA DE MONSO 30 – COLEGIO MATER SALVATORIS

RUTES TARDA

BUS 1
  • 17:15h B1-PT1 AVD. GERMANIES Nº28
  • 17:18h B1-PT2 CARRER JOC DE LA BOLA Nº21
  • 17:20h B1-PT3 PASSEIG RONDA Nº99 (PARADA BUS)
  • 17:20h B1-PT4 PASSEIG RONDA Nº79 (PARADA BUS)
  • 17:25h B1-PT5 PASSEIG RONDA Nº18 (PARADA BUS/PL. PAGESOS)
  • 17:30h B1-PT6 AVD. DE MADRID Nº1
  • 17:35h B1-PT7 AVD. DE LES GARRIGUES Nº36 (PARADA BUS)
  • 17:35h B1-PT8 AVD. DE LES GARRIGUES Nº52 (PARADA BUS)
  • 17:40h B1-PT9 CARRER DEL CENTRE Nº2
  • 17:45h B1-PT10 AVD. ARTESA Nº19 (PARADA BUS)

BUS 2
  • 17:15h B2-PT1 AVD. ALCALDE ROVIRA ROURE Nº163 (PARADA BUS)
  • 17:20h B2-PT2 PASSEIG DE RONDA Nº170 (PL. EUROPA/PARADA BUS)
  • 17:25h B2-PT3 AVD. ROVIRA ROURE Nº15 (PARADA BUS)
  • 17:25h B2-PT4 AVD. PRAT DE LA RIBA Nº4 (PARADA BUS)
  • 17:30h B2-PT5 AVD. PRAT DE LA RIBA Nº56 (PARADA BUS)
  • 17:35h B2-PT6 C/ DE CORREGIDOR ESCOFET Nº21 (PARADA BUS)
  • 17:35h B2-PT7 AVD. DE TORTOSA Nº17
  • 17:40h B2-PT8 AVD. FRANCESC MACIÀ Nº27 (PARADA BUS)
  • 17:40h B2-PT9 AVD. DE MADRID Nº2 (PARADA BUS)
  • 17:45h B2-PT10 RAMBLA D’ARAGÓ Nº10 (PARADA BUS)
  • 17:45h B2-PT11 PLAZA CERVANTES Nº17 (PARADA BUS)

BUS 3 CASTELLNOU - TARDA
  • 17:10h PLA DE MONSO 30 – COLEGIO MATER SALVATORIS
  • 17:19h B3-PT1 LLEIDA – ARQUITECTE MORERA I GATELL, 61
  • 17:24h B3-PT2 LLEIDA – AVINGUDA DE BALAFIA, 5
  • 17:31h B3-PT3 LLIVIA – CARRER GRAN, 14
  • 17:50h B3-PT4 MOLLERUSSA – CARRER DEL PRESIDENT MACIA, 4
  • 18:01h B3-PT5 CASTELLNOU DE SEANA – CARRER POU DE LA MINA, 9

BUS 4 RUTA MOLLERUSSA
  • 17:10h PLA DE MONSO 30 – COLEGIO MATER SALVATORIS
  • 17:16h B4-PT1 ALPICAT – CARRER DE LLEIDA,138
  • 17:25h B4-PT2 TORREFARRERA – CARRER MARE DE DEU DE MONTSERRAT, 11
  • 17:30h B4-PT3 GUALDA – ESTACIO SERVEI CEPSA, CTRA.N230 KM.3.2
  • 17:41h B4-PT4 ALCOLETGE – CARRER MAJOR, 1
  • 17:49h B4-PT5 VILANOVA DE LA BARCA – CARRETERA PUIGCERDA, 25
  • 17:59h B4-PT6 VALLFOGONA DE BALAGUER – CARRER ESTACIO, 60

RUTES EXTRAORDINÀRIES

RUTA EXTRA ESO / BATXILLER
RUTA C
  • PEC1 AVDA.ROVIRA ROURE 163 (XALETS BLANCS)
  • PEC2 AVDA.ROVIRA ROURE 77 (BRICO)
  • PEC3 AVDA.ROVIRA ROURE 43 (EKKE)
  • PEC4 PASSEIG DE RONDA 99 (SIMÓ)
  • PEC5 PASSEIG DE RONDA 79 ( IFF/CARREFOUR)
  • PEC6 LLUIS COMPANYS 26 - PAGESOS
  • PEC7 RAMBLA ARAGÓ 10 (PARADA BUS - COL.STA.ANNA)
  • PEC8 PLAÇA CERVANTES 17 (PARADA BUS - HISENDA)

RUTA L
  • PEL1 PASSEIG DE RONDA Nº 170 (PL.EUROPA / PARADA BUS)
  • PEL2 AVDA.ROVIRA ROURE Nº 15 ( PARADA BUS -PRIMAVERA)
  • PEL3 PRAT DE LA RIBA Nº 4 (PARADA BUS - SITGETANA)
  • PEL4 PRAT DE LA RIBA Nº 56 (AMBULATORI/GUARDIA URBANA)
  • PEL5 FRANCESC MACIÀ Nº 27 (PARADA BUS)
  • PEL6 AVDA.GARRIGUES Nº 36 (PARADA BUS - IBERCAJA)
  • PEL7 PLAÇA SANT JORDI ( PARADA BUS -LA BORDETA)
  • PEL8 AVDA.SEGRE (RAC / PASSARELA CAMPOS)
  • PEL9 CORREGIDOR ESCOFET 30 (PARADA BUS - PARDINYES)

FORMULARI D'INSCRIPCIÓ ESPORÀDICA

Dades de l'alumne:
Dades del Pare/Mare/Tutor:

Empresa

3ª Generació de l'empresa familiar fundada per D. Bernabé Lax Rebled. Luis Lax Sanchez està tiitulat amb la Capacitació Nacional e Internacional per al transport de Viatgers...

Detalls de Contacte

Carrer de la Vall Fosca, 8. 25199 (Lleida)

+34 630 039 913