• 630 039 913
  • Dilluns - Dissabte: 8:00h - 13:00h

TRANSPORT ESCOLAR

Col·legi Mater Salvatoris

Rutes matí i tarda - Col·legi Mater Salvatoris (Lleida)

FORMULARI INSCRIPCIÓ TRANSPORT ESCOLAR CURS 2019-2020

RUTES MATÍ

BUS 1
  • 7:35h B1-P1 CARRER DE LLEIDA – ARTESA DE LLEIDA
  • 7:50h B1-P2 CARRER ENGINYER ANTONI LLOVET Nº60-64
  • 7:55h B1-P3 CARRER DEL CENTRE Nº1
  • 8:00h B1-P4 AVD. DRA. CASTELLS Nº4 (PARADA BUS)
  • 8:00h B1-P5 AVD. DRA. CASTELLS Nº42 (PARADA BUS)
  • 8:05h B1-P6 PASSEIG RONDA Nº18 (PARADA BUS)
  • 8:10h B1-P7 PASSEIG RONDA Nº72 (PARADA BUS)
  • 8:10h B1-P8 CARRER JOC DE LA BOLA Nº18
  • 8:15h B1-P9 AVD. GERMANIES Nº51 (PARADA BUS)
  • 8:20h B1-P10 AVD.ROVIRA ROURE, 163 (XALETS BLANCS)

BUS 2
  • 7:50h B2-P1 RAMBLA D’ARAGÓ Nº43 (PARADA BUS)
  • 7:50h B2-P2 RAMBLA D’ARAGÓ Nº17 (PARADA BUS)
  • 7:55h B2-P3 AVDA.CATALUNYA 1, (PARADA BUS – ESCLAT BONPREU)
  • 7:55h B2-P4 AVDA.BLONDEL, 15
  • 8:00h B2-P5 AVD. DEL SEGRE Nº1 (PARADA BUS)
  • 8:00h B2-P6 AVD. DE TORTOSA Nº62 (LLOTJA PARADA BUS)
  • 8:10h B2-P7 AVD. PRAT DE LA RIBA Nº53 (PARADA BUS)
  • 8:15h B2-P8 ALCALDE ROVIRA ROURE, 2 (PARADA BUS)
  • 8:15h B2-P9 PASSEIG DE RONDA Nº122 (PARADA BUS)
  • 8:20h B2-P10 PASSEIG DE RONDA Nº170 (PL. EUROPA/PARADA BUS)

BUS 3 RUTA CASTELLNOU DE SEANA/MOLLERUSA/BELL-LLOC/LLIVIA/BALAFIA
  • 7:30h B3-P1 CASTELLNOU DE SEANA – CARRER POU DE LA MINA,9
  • 7:40h B3-P2 MOLLERUSSA – CARRER DEL PRESIDENT MACIÀ, 4
  • 7:55h B3-P3 BELL-LLOC – CTRA. NII (PARADA BUS)
  • 8:10h B3-P4 LLÍVIA – CARRER GRAN,14
  • 8:20h B3-P5 LLEIDA – CORREGIDOR ESCOFET, 69
  • 8:20h B3-P6 AV. BALAFIA, 5

BUS 4 BALAGUER/VALLFOGONA DE B./VNOVA DE LA B./ALCOLETGE/VILANOVA DE S./BENAVENT DE S./GUALDA/TORREFARRERA/ALPICAT
  • 7:30h B4-P1 BALAGUER (ESTACIÓ AUTOBUSOS)
  • 7:40h B4-P2 VALLFOGONA DE BALAGUER – CARRER ESTACIÓ, 60
  • 7:45h B4-P3 VILANOVA DE LA BARCA – CTRA. PUIGCERDÀ, 25
  • 7:50h B4-P4 ALCOLETGE - CARRER MAJOR, 1
  • 8:00h B4-P5 BENAVENT DE SEGRIÀ (PARADA BUS)
  • 8:10h B4-P6 GUALDA - E.S CEPSA, CTRA.N230 KM.3.2
  • 8:15h B4-P7 TORREFARRERA - AVD.LLEIDA (PARADA BUS)
  • 8:25h B4-P8 ALPICAT -CARRER LLEIDA (PARADA BUS)

RUTES TARDA

BUS 1
  • 16:45h B1-PT1 AVD.ROVIRA ROURE, 163 (XALETS BLANCS)
  • 16:45h B1-PT2 AVD. GERMANIES Nº28
  • 16:50h B1-PT3 CARRER JOC DE LA BOLA Nº21
  • 16:55h B1-PT4 PASSEIG RONDA Nº79 (PARADA BUS)
  • 16:55h B1-PT5 PASSEIG RONDA Nº18 (PARADA BUS/PL. PAGESOS)
  • 17:05h B1-PT6 AVD. DE MADRID Nº1
  • 17:10h B1-PT7 AVD. DE LES GARRIGUES Nº36 (PARADA BUS)
  • 17:10h B1-PT8 AVD. DE LES GARRIGUES Nº52 (PARADA BUS)
  • 17:15h B1-PT9 CARRER DEL CENTRE Nº2
  • 17:30h B1-PT10 CARRER DE LLEIDA – ARTESA DE LLEIDA
BUS 2
  • 16:45h B2-PT1 ALCALDE ROVIRA ROURE Nº49 (PARADA BUS-DAVANT PORTOLÉS)
  • 16:50h B2-PT2 PASSEIG DE RONDA Nº170 (PL. EUROPA/PARADA BUS)
  • 16:55h B2-PT3 AVD. ROVIRA ROURE Nº15 (PARADA BUS)
  • 17:00h B2-PT4 AVD. PRAT DE LA RIBA Nº4 (PARADA BUS)
  • 17:05h B2-PT5 AVD. PRAT DE LA RIBA Nº56 (PARADA BUS)
  • 17:10h B2-PT6 AVD. FRANCESC MACIÀ Nº27 (PARADA BUS)
  • 17:15h B2-PT7 AVD. DE MADRID Nº2 (PARADA BUS - PASSAREL·LA)
  • 17:15h B2-PT8 RAMBLA D’ARAGÓ Nº10 (PARADA BUS)
  • 17:30h B2-PT9 PLAÇA CERVANTES Nº17 (PARADA BUS)

BUS 3 CASTELLNOU DE SEANA/MOLLERUSA/BELL-LLOC/LLIVIA/BALAFIA
  • 16:45h B3-PT1 LLEIDA – AVINGUDA DE BALAFIA, 5
  • 16:45h B3-PT2 CORREGIDOR ESCOFET, 69
  • 16:55h B3-PT3 LLÍVIA – CARRER GRAN, 14
  • 17:10h B3-PT4 BELL-LLOC – CTRA. NII (PARADA BUS)
  • 17:30h B3-PT5 MOLLERUSSA – CARRER DEL PRESIDENT MACIÀ, 4
  • 17:35h B3-PT6 CASTELLNOU DE SEANA – CARRER POU DE LA MINA, 9

BUS 4 ALPICAT/TORREFARRERA/GUALDA/BENAVENT/ALCOLETGE/VNOVA DE LA B./VALLFOGONA DE B./BALAGUER
  • 16:40h B4-PT1 ALPICAT- CARRE LLEIDA (PARADA BUS)
  • 16:50h B4-PT2 TORREFARRERA – MARE DE DEU MONTSERRAT, 11
  • 16:55h B4-PT3 GUALDA – E.S CEPSA, CTRA.N230 KM.3.2
  • 17:05h B4-PT4 BENAVENT DE SEGRIÀ (PARADA BUS)
  • 17:15h B4-PT5 ALCOLETGE - CARRER MAJOR, 1
  • 17:20h B4-PT6 VILANOVA DE LA BARCA – CTRA. PUIGCERDA, 25
  • 17:30h B4-PT7 VALLFOGONA DE BALAGUER – C/ ESTACIÓ, 60
  • 17:40h B4-PT8 BALAGUER (ESTACIÓ AUTOBUSOS)

RUTES EXTRAORDINÀRIES

RUTA EXTRA ESO / BATXILLER
RUTA C
  • PEC1 AVDA.ROVIRA ROURE 163 (XALETS BLANCS)
  • PEC2 AVDA.ROVIRA ROURE 77 (BRICO)
  • PEC3 AVDA.ROVIRA ROURE 43 (EKKE)
  • PEC4 AVDA. ROVIRA ROURE 15 (P.BUS PRIMAVERA)
  • PEC5 AVDA. BALMES 33-35 (P.BUS DAVINCI)
  • PEC6 RAMBLA ARAGÓ 15 (P.BUS COL·LEGI STA.ANNA)
  • PEC7 AVDA. MADRID (ESTACIÓ BUSOS)
  • PEC8 AVDA. SEGRE (PASSAREL·LA CAMPS ELISIS)

FORMULARI D'INSCRIPCIÓ ESPORÀDICA

Dades de l'alumne:
Dades del Pare/Mare/Tutor:

Empresa

3ª Generació de l'empresa familiar fundada per D. Bernabé Lax Rebled. Luis Lax Sanchez està tiitulat amb la Capacitació Nacional e Internacional per al transport de Viatgers...

Detalls de Contacte

Carrer de la Vall Fosca, 8. 25199 (Lleida)

+34 630 039 913